O nás

Na našich stránkách si žaluzie, rolety do oken a sítě proti hmyzu zvládne objednat každý uživatel internetu.

Žaluzie a rolety dodáváme přes e-shop už od roku 2016. Stínění si zvládnete objednat úplně sami, předem jen vyměříte, objednáte a po dodání namontujete :)

 

Vše zvládnete z pohodlí domova dle našeho montážního návodu nebo videonávodu.

Máme bohaté zkušenosti v dodání žaluzií, rolet den a noc a sítí do oken přes internet na míru a online. Nabízíme vnitřní žaluzie do oken, látkové rolety do oken, plisé, sítě proti hmyzu a rolety na střešní okna.

 

Stínění je vyráběno na míru přesně dle vašeho požadavku a přání. Produkty dodáváme od jednoho z předních českých výrobců stínící techniky firmy ISOTRA a.s.

Nabízíme velmi jednoduchou volbu nákupu interiérového stínění bez montéra a zbytečných plateb navíc za vyměření, montáž a dopravu.

Dodáme Vám kvalitní a spolehlivé produkty které budou funkční, krásné a moderní :)

Objednejte žaluzie a rolety do oken již dnes. Je to velmi snadné a zvládnete to za 5 min.

 

 

 

Doprava je ZDARMA po celé České republice

Český výrobek od českého výrobce, vyroben v České republice

Nic neskrýváme, ceník je pro vás vždy k dispozici online a hned

Videonávody a návody na vyměření a montáž

Široký výběr barev lamel a látek

Dodání do 7-14ti pracovních dnů dle stavu výroby

Online nákup z pohodlí domova

Výroba na míru

 

Žaluzie

Rolety den a noc

Sítě proti hmyzu

 

 

 

 

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)