O nás

Na našich stránkách si žaluzie, rolety do oken a sítě proti hmyzu zvládne objednat každý uživatel internetu.

Žaluzie a rolety dodáváme přes e-shop už od roku 2016. Stínění si zvládnete objednat úplně sami, předem jen vyměříte, objednáte a po dodání namontujete :)

 

Vše zvládnete z pohodlí domova dle našeho montážního návodu nebo videonávodu.

Máme bohaté zkušenosti v dodání žaluzií, rolet den a noc a sítí do oken přes internet na míru a online. Nabízíme vnitřní žaluzie do oken, látkové rolety do oken, plisé, sítě proti hmyzu a rolety na střešní okna.

 

Stínění je vyráběno na míru přesně dle vašeho požadavku a přání. Produkty dodáváme od jednoho z předních českých výrobců stínící techniky firmy ISOTRA a.s.

Nabízíme velmi jednoduchou volbu nákupu interiérového stínění bez montéra a zbytečných plateb navíc za vyměření, montáž a dopravu.

Dodáme Vám kvalitní a spolehlivé produkty které budou funkční, krásné a moderní :)

Objednejte žaluzie a rolety do oken již dnes. Je to velmi snadné a zvládnete to za 5 min.

 

 

 

Doprava je ZDARMA po celé České republice

Český výrobek od českého výrobce, vyroben v České republice

Nic neskrýváme, ceník je pro vás vždy k dispozici online a hned

Videonávody a návody na vyměření a montáž

Široký výběr barev lamel a látek

Dodání do 7-14ti pracovních dnů dle stavu výroby

Online nákup z pohodlí domova

Výroba na míru

 

Žaluzie

Rolety den a noc

Sítě proti hmyzu

 

 

 

 

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám na míru žaluzie do oken, rolety den a noc, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, síť do dveří, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)