E-shop stínění na míru a online

 

Vyrobíme na míru krásné a moderní stínění do Vašeho domu, bytu nebo kanceláře! Vše co nabízíme na našich stránkách se vyrábí na míru u nás v České republice, přesněji v Opavě ve firmě ISOTRA a.s.. Jsme tu s Vámi již od roku 2016!

Žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu si zvládnete vyměřit a objednat úplně sami, stačí jen zaměřit podle návodu, zadat do konfigurátoru a pak jednoduše namontovat!      Objednejte si: žaluzie do oken, látkové rolety, plisé žaluzie, rolety do střešních oken, sítě proti hmyzu do oken a sítě proti hmyzu do dveří.

Vše zvládnete z pohodlí domova dle našeho montážního návodu nebo videonávodu.   Je to velmi snadné a v dnešní době i bezpečné. Při zadání šířky a výšky výrobku, hned vidíte i konečnou cenu s dopravou ZDARMA!

 

Stínění je vyráběno na míru přesně dle vašeho požadavku a přání!

Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 5 let.

Nejsme plátci DPH!

 

Vaše ŽaluzieProTebe.cz

 

 

 

Doprava je ZDARMA po celé České republice

Český výrobek od českého výrobce

Nic neskrýváme, ceník je pro vás vždy k dispozici online a hned

Videonávody a návody na vyměření a montáž

Široký výběr barev lamel a látek

Dodání do 7-14ti pracovních dnů dle stavu výroby

Online nákup z pohodlí domova

Výroba na míru

 

Žaluzie

Rolety den a noc

Sítě proti hmyzu

 

 

 

 

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.