O nás

Na našem e-shopu si žaluzie na míru, rolety do střešních  oken a sítě proti hmyzu může objednat každý podle jednoduchého návodu a konfigurátoru který mu hned ukáže konečnou cenu s DOPRAVOU ZDARMA!

Žaluzie a rolety dodáváme přes e-shop už od roku 2016. Stínění si zvládnete objednat úplně sami, předem jen vyměříte, pak objednáte a po dodání namontujete :)

 

Vše zvládnete z pohodlí domova dle našeho montážního návodu nebo videonávodu.

Máme bohaté zkušenosti v dodání žaluzií do plastových oken, rolet do střešních oken , plisé a sítí proti hmyzu online a na míru. Nabízíme vnitřní žaluzie do oken, látkové rolety do oken, plisé, sítě proti hmyzu a rolety do střešních oken.

 

Stínění je vyráběno na míru přesně dle vašeho požadavku a přání. Produkty dodáváme od jednoho z předních českých výrobců stínící techniky firmy ISOTRA a.s.

Nabízíme velmi jednoduchou volbu nákupu interiérového stínění bez montéra a zbytečných plateb navíc za vyměření, montáž a dopravu.

Dodáme Vám kvalitní a spolehlivé produkty které budou funkční, krásné a moderní :)

Objednejte vnitřní žaluzie a látkové rolety do oken již dnes. Je to velmi snadné a zvládnete to za 5 min.

 

 

 

Doprava je ZDARMA po celé České republice

Český výrobek od českého výrobce, vyroben v České republice

Nic neskrýváme, ceník je pro vás vždy k dispozici online a hned

Videonávody a návody na vyměření a montáž

Široký výběr barev lamel a látek

Dodání do 7-14ti pracovních dnů dle stavu výroby

Online nákup z pohodlí domova

Výroba na míru

 

Žaluzie

Rolety den a noc

Sítě proti hmyzu

 

 

 

 

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.