Rolety na střešní okna

Pro rolety do střešních oken si můžete vybrat z látek zastiňujících, zatemňujících nebo zatemňující s termoizolační látkou která pomáhá regulovat teplotu uvnitř, díky hliníkové vrstvě. Rolety jsou vyráběné ve firmě Isotra do střešních oken Velux, Fakro, Roto, Langer, Zíma, Okpol a Rooflite.

a) Zastiňující roleta poskytuje jednoduché tlumení světla a elegantní design. Rozptyluje sluneční záření a vytváří příjemné tlumené osvětlení. Výborně se hodí do obývacích pokojů, pracoven atd.

b) Zcela zatemňující roleta dává skvělé podmínky pro spánek díky účinnému zatemnění veškerého měsíčního nebo slunečního světla.

c) Zatemňující roleta s termoizolační látkou poskytuje 100 % zatemnění jak v noci, tak ve dne. Ideální pro použití zejména do ložnic či dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky i když je právě letní den. Rolety jsou ze zadní strany potažené speciálním hliníkovým povrchem, který odráží teplo. Tím v létě odráží nechtěné teplo zvenčí, v zimě teplo naopak zadržuje v místnosti.

OKNA VELUX jsou osázeny prvky, které slouží pro montáž jejich vlastní stínící techniky.
Pro montáž naši stínící techniky se musí tyto plastové prvky nejdříve odstranit a poté je montáž možná!

cena od 998 Kč
Dostupnost: do 14 prac. dnů
Kód: R-lite
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Výrobce a model

Výrobce: 
Model: 

2 Barva

Zvolte barvu látky
Barva profilu
Zvolte barvu látky
Barva profilu
Zvolte barvu látky
Barva profilu

3 Specifikace

Příslušenství
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.