Rolety na střešní okna

Pro rolety na střešní okna si můžete vybrat látky zastiňující, zatemňující nebo zatemňující s termoizolační látkou která pomáhá regulovat teplotu uvnitř, díky hliníkové vrstvě.

a) Zastiňující roleta poskytuje jednoduché tlumení světla a elegantní design. Rozptyluje sluneční záření a vytváří příjemné tlumené osvětlení. Výborně se hodí do obývacích pokojů, pracoven atd.

b) Zcela zatemňující roleta dává skvělé podmínky pro spánek díky účinnému zatemnění veškerého měsíčního nebo slunečního světla.

c) Zatemňující roleta s termoizolační látkou poskytuje 100 % zatemnění jak v noci, tak ve dne. Ideální pro použití zejména do ložnic či dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky i když je právě letní den. Rolety jsou ze zadní strany potažené speciálním hliníkovým povrchem, který odráží teplo. Tím v létě odráží nechtěné teplo zvenčí, v zimě teplo naopak zadržuje v místnosti.

cena od 787 Kč
Dostupnost: do 12 prac. dnů
Kód: R-lite
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Výrobce a model

Výrobce: 
Model: 

2 Barva

Zvolte barvu látky
Barva profilu
Zvolte barvu látky
Barva profilu
Zvolte barvu látky
Barva profilu

3 Specifikace

Příslušenství
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Žaluzie a rolety na míru přímo pro Vás! Doprava je ZDARMA po celé ČR! Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám na míru žaluzie, rolety den a noc, sítě do oken, plisé, rolety a žaluzie na střešní okna. Vše zvládnete velice snadně z pohodlí Vašeho domova. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Je to velmi snadné a zvládnete to za 5 min.