Sítě proti hmyzu do dveří

Dveřní sítě proti hmyzu vás ochrání před nezvaným hmyzem všeho druhu.

Jsou praktickou a téměř nezbytnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón. Velkou předností této dveřní sítě proti hmyzu je princip samozavírání.

cena od 2 199 Kč
Dostupnost: do 7 prac. dnů
Kód: H1
Stáhnout montážní návod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 600 mm, maximální šířka 1500 mm
Výška: mm
minimální výška 1400 mm, maximální výška 2400 mm
Výška středové příčky: mm

Jak měřit? Vyměřuje se vždy venkovní rozměr sítě - rozměr nutný pro výrobu. Musíme počítat s tím, že vedle rámu sítě musí být potřebné místo pro panty a magnetické zámky. Místo pro panty = 25 mm, místo pro magnet = 15 mm, místo pro vysazení = 15 mm na výšku. Poloha středové příčky sítě je volitelná. Šíře příčky je 110 mm. Více v montážním návodu nahoře.

2 Barva

Barvy profilu
Barvy síťoviny
Barvy profilu
Barvy síťoviny

3 Specifikace

Panty
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Žaluzie a rolety na míru přímo pro Vás! Doprava je ZDARMA po celé ČR! Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám na míru žaluzie, rolety den a noc, sítě do oken, plisé, rolety a žaluzie na střešní okna. Vše zvládnete velice snadně z pohodlí Vašeho domova. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Je to velmi snadné a zvládnete to za 5 min.