Rolety den a noc

Rolety den a noc nebo také žaluzie den a noc získaly svůj název díky jejich proužkům ve kterých tkví celá jejich výjimečnost.

Rolety mají jeden proužek průsvitný, ten následující už ne a sami si díky pohybu těchto proužků nastavíte poměr jejich překrývaní a tím pádem i průnik světla.

Navíc tyto rolety skvěle plní dekorativní funkci. Montáž rolet den a noc je velmi jednoduchá podle našeho videonávodu.

Jsou známé i pod názvy látkové rolety den a noc, rolety den a noc na míru, okenní rolety den a noc.

Tak neváhejte a nakoukněte, jak je koupě jednoduchá :)

 

cena od 588 Kč
Dostupnost: do 10 prac. dnů
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 300 mm, maximální šířka 1800 mm
Výška: mm
minimální výška 300 mm, maximální výška 1700 mm

Jak měřit? Zadávaná šířka rolety den a noc je skutečná šířka včetně ovládacího mechanismu a bočních konzol roletky! Vyměření a montáž látkové rolety před okenní otvor (montáž na stěnu nebo na strop). U šířky doporučujeme zadat přesah o 400 mm větší na každé straně než je skutečná šířka otvoru. Výšku rolety den a noc měříme jako celkovou výšku včetně horního profilu. Rolety den a noc drží v jakékoliv poloze výšky! Více v montážním návodu nahoře!

2 Barva

Barva látky
Barva profilu

3 Specifikace

Ovládání
Montáž
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)