Jak vyměřit síť proti hmyzu

 

 

Už je zase jaro a vy si říkáte: "budeme potřebovat zajistit okno, proti létajícímu hmyzu!"

 

Není nic snadnějšího než v dnešní době objednat sítě proti hmyzu na míru, online a jednoduše bez placení montážníka.

 

Sítě proti hmyzu jsou nepostradatelný pomocník. Už od pradávna se naši předci a rodiče pokoušely okna zatěsnit proti mouchám, včelám a dalším létajícím potvůrkám.

 

 

Sítě které na našem eshopu stínící techniky najdete, jsou vyrobeny z hliníkového extrudovaného rámu. Síťovina se dodává v černé a čím dál více oblíbené šedé barvě.

 

Barvy rámu které nabízíme jsou nejčastěji v bílé barvě, hnědé a stále moc oblíbené imitaci dřeva.

 

Sítě proti hmyzu se měří úplně jednoduše:

Jak měřit? Vyměřuje se šířka a výška světlosti otvoru, do kterého se bude síť proti hmyzu vkládat. Měření sítě provádíme ve třech bodech. Pro výrobu a objednávku udáváme nejmenší naměřený rozměr.

 

Sítě nabízíme jako klasické sítě proti hmyzu do oken a dále také sítě proti hmyzu do dveří

 

 

Velkou předností dveřní sítě proti hmyzu je princip samozavírání.

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.