Hledáte rolety na míru?

 

Nabízíme látkové rolety které představují klasickou ochranu před sluncem a zvědavými pohledy.

 

Rolety na míru jsou velmi oblíbené a široce používané jako stínící doplněk.

Ať už hledáte rolety bez vrtání, vnitřní, látkové či zatemňovací, tak ty naše zaručují velmi účinný způsob zastínění a zároveň jsou dekoračním i praktickým doplňkem s velkým využitím.

Asi víte, že pro rolety je zažitý i název textilní rolety nebo vnitřní okenní rolety a díky naší široké nabídce barevných provedení látek se přizpůsobí každému interiéru.

Rolety nabízíme volně zavěšené nebo v provedení s bočními lištami.Vyberte si z mnoha barev klasických rolet, až po nadčasové provedení den a noc s nekonečnou látkou.

Nejčastěji rolety na míru doručujeme do měst Ostrava, Brno, Praha a Plzeň, ale rádi vám je odešleme kamkoliv po České republice s dopravou zdarma. 

Ať už si vyberete plně zatemňující látku nebo látku částečně propouštějící světlo, vždy získáte elegantní a plně funkční doplněk interiéru, který umocní atmosféru vašeho bytu.

 

E-shop

 

Videonávod vyměření a montáže rolety na míru: https://www.youtube.com/watch?v=_VkSdStipLg

 

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)