Hledáte rolety na míru?

 

Nabízíme látkové rolety které představují klasickou ochranu před sluncem a zvědavými pohledy.

 

Rolety na míru jsou velmi oblíbené a široce používané jako stínící doplněk.

Ať už hledáte rolety bez vrtání, vnitřní, látkové či zatemňovací, tak ty naše zaručují velmi účinný způsob zastínění a zároveň jsou dekoračním i praktickým doplňkem s velkým využitím.

Asi víte, že pro rolety je zažitý i název textilní rolety nebo vnitřní okenní rolety a díky naší široké nabídce barevných provedení látek se přizpůsobí každému interiéru.

Rolety nabízíme volně zavěšené nebo v provedení s bočními lištami.Vyberte si z mnoha barev klasických rolet, až po nadčasové provedení den a noc s nekonečnou látkou.

Nejčastěji rolety na míru doručujeme do měst Ostrava, Brno, Praha a Plzeň, ale rádi vám je odešleme kamkoliv po České republice s dopravou zdarma. 

Ať už si vyberete plně zatemňující látku nebo látku částečně propouštějící světlo, vždy získáte elegantní a plně funkční doplněk interiéru, který umocní atmosféru vašeho bytu.

 

E-shop

 

Videonávod vyměření a montáže rolety na míru: https://www.youtube.com/watch?v=_VkSdStipLg

 

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.