Látkové rolety Modern

Rolety do oken ... látkové rolety Modern představují klasickou stínící ochranu před sluncem a zvědavými pohledy.

Jasné linie, jednoduchý design a snadné ovládání dělají z okenní rolety univerzální prvek, který se přizpůsobí každému oknu či prosklenému průčelí.

Díky pestrému výběru látek si dokážete ozdobit a zároveň vyladit Váš interiér.

Někdo je zná pod pojmem rolety do oken, látkové rolety, vnitřní rolety, rolety na míru, stínící rolety nebo také vnitřní rolety do oken.

cena od 384 Kč
Dostupnost: do 14 prac. dnů
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 300 mm, maximální šířka 2000 mm
Výška: mm
minimální výška 300 mm, maximální výška 2000 mm

Jak měřit? Zadávaná šířka rolety na okna je skutečná šířka včetně ovládacího mechanismu a bočních konzol roletky! Vyměření a montáž látkové rolety před okenní otvor (montáž na stěnu nebo na strop). U šířky doporučujeme zadat přesah o 400 mm větší na každé straně než je skutečná šířka otvoru. Výšku měříme jako celkovou výšku včetně horního profilu. Rolety do oken drží v jakékoliv poloze výšky! Více v montážním návodu nebo videonávodu nahoře!

2 Barva


Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu

3 Specifikace

Ovládání
Montáž
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.