Látkové rolety Modern

Rolety představují klasickou dekorativní ochranu před sluncem a zvědavými pohledy.

Jasné linie, jednoduchý design a snadné ovládání dělají z rolety univerzální prvek, který se přizpůsobí každému pravoúhlému standardnímu oknu či prosklenému průčelí. Díky pestrému výběru látek si dokážete ozdobit a zároveň vyladit Váš interiér. Blackout rolety

cena od 389 Kč
Dostupnost: 7-14 prac. dnů
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 300 mm, maximální šířka 2000 mm
Výška: mm
minimální výška 300 mm, maximální výška 2000 mm

Jak měřit? Zadávaná šířka rolety je skutečná šířka včetně ovládacího mechanismu a bočních konzol roletky! Vyměření a montáž látkové rolety před okenní otvor (montáž na stěnu nebo na strop). U šířky doporučujeme zadat přesah o 400 mm větší na každé straně než je skutečná šířka otvoru. Výšku měříme jako celkovou výšku včetně horního profilu. Rolety drží v jakékoliv poloze výšky! Více v montážním návodu nebo videonávodu nahoře!

2 Barva


Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu

3 Specifikace

Ovládání
Montáž
Příslušenství
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Žaluzie a rolety na míru přímo pro Vás! Doprava je ZDARMA po celé ČR! Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám na míru žaluzie, rolety den a noc, sítě do oken, plisé, rolety a žaluzie na střešní okna. Vše zvládnete velice snadně z pohodlí Vašeho domova. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Je to velmi snadné a zvládnete to za 5 min.