Roleta na střešní okno

Pro rolety na střešní okno si můžete vybrat látky zastiňující, zatemňující nebo zatemňující s termoizolační látkou která pomáhá regulovat teplotu uvnitř, díky hliníkové vrstvě.

a) Zastiňující roleta poskytuje jednoduché tlumení světla a elegantní design. Rozptyluje sluneční záření a vytváří příjemné tlumené osvětlení. Výborně se hodí do obývacích pokojů, pracoven atd.

b) Zcela zatemňující roleta dává skvělé podmínky pro spánek díky účinnému zatemnění veškerého měsíčního nebo slunečního světla.

c) Zatemňující roleta s termoizolační látkou poskytuje 100 % zatemnění jak v noci, tak ve dne. Ideální pro použití zejména do ložnic či dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky i když je právě letní den. Rolety jsou ze zadní strany potažené speciálním hliníkovým povrchem, který odráží teplo. Tím v létě odráží nechtěné teplo zvenčí, v zimě teplo naopak zadržuje v místnosti.

 

E-shop

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)