Okenní rolety

 

Pro rolety je zažitý také název textilní rolety nebo vnitřní okenní rolety.

Zaručují velmi účinný způsob zastínění a zároveň jsou dekoračním i praktickým doplňkem s velkým využitím. Díky široké nabídce barevných provedení látek se rolety přizpůsobí každému interiéru. 

 

Látky můžete zvolit stínící nebo zatemňující.  Rolety nabízíme volně zavěšené nebo v provedení s bočními lištami.

Vyberte si z mnoha barev klasických rolet až po nadčasové provedení den a noc s nekonečnou látkou…

 

Ať už si vyberete plně zatemňující látku nebo látku částečně propouštějící světlo, vždy získáte elegantní a plně funkční doplněk interiéru, který umocní atmosféru vašeho bytu.

 

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)