Levné žaluzie od 207,-kč

Vyměřte si vnitřní žaluzie, objednejte a jednoduše podle návodu namontujte. Je to úplně easy ... :)

Naše žaluzie jsou vyráběny na míru a v české republice.

Montáž je velmi jednoduchá, buď se kouknete na videonávod na Youtube nebo stačí na fotonávod.

Žaluzie do oken jsou dodávány buď s hranatým profilem nebo modernější se zaobleným profilem.

Barvy horních a spodních profilů u žaluzií jsou dodávány v barvě bílá, stříbrná, pínie, slonová kost, kaštan, hnědá a barva zlatý dub.

Žaluzie na míru se dají vyrobit od rozměru 30x30cm až po 2x2,2m.

 

 

 

 

Montáž žaluzií!

Šířku žaluzie do oken měříme těsně u skla, od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole.

U žaluzie doporučujeme od naměřené šířky odečíst 2mm, aby při vytahování a stahování žaluzie nedocházelo k zadrhávání o boční lišty okna.

Výšku měříme ve stejné hloubce zasklívacích lišt jako šířku žaluzie, od horní lišty ke spodní. Pro výrobu a objednávku udáváme nejmenší naměřený rozměr.

 

montaz-zaluzie

 

Doprava je po České republice zcela zdarma.

 

 

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.