Žaluzie Variabil

Žaluzie Variabil je dodávána jako žaluzie na míru, má klasický hranatý profil a svým jednoduchým designem výborně zastíní váš interiér.

Žaluzie dodáváme vždy v celostínícím provedení, na výběr máte z velké škály barevných odstínů lamel.

Je ovládaná řetízkem ve stejné barvě jako je vrchní a spodní profil žaluzie.

cena od 207 Kč
Dostupnost: do 7 prac. dnů
Kód: HIT I
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 300 mm, maximální šířka 2000 mm
Výška: mm
minimální výška 300 mm, maximální výška 2200 mm

Jak měřit? Šířku žaluzie do oken měříme těsně u skla, od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. U žaluzie doporučujeme od naměřené šířky odečíst 2mm, aby při vytahování a stahování žaluzie nedocházelo k zadrhávání o boční lišty okna. Výšku měříme ve stejné hloubce zasklívacích lišt jako šířku žaluzie, od horní lišty ke spodní. Pro výrobu a objednávku udáváme nejmenší naměřený rozměr. Více v montážním návodu nahoře.

2 Barva

Barva lamely
Barva profilu
Barva lamely
Barva profilu

3 Specifikace

Ovládání
Příslušenství
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)