Žaluzie Variabil

Žaluzie Variabil je dodávána jako žaluzie na míru, má klasický hranatý profil a svým jednoduchým designem výborně zastíní váš interiér.

Žaluzie dodáváme vždy v celostínícím provedení, na výběr máte z velké škály barevných odstínů lamel.

Je ovládaná řetízkem ve stejné barvě jako je vrchní a spodní profil žaluzie.

cena od 207 Kč
Dostupnost: do 14 prac. dnů
Kód: HIT I
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 300 mm, maximální šířka 2000 mm
Výška: mm
minimální výška 300 mm, maximální výška 2200 mm

Jak měřit? Šířku žaluzie do oken měříme těsně u skla, od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. U žaluzie doporučujeme od naměřené šířky odečíst 2mm, aby při vytahování a stahování žaluzie nedocházelo k zadrhávání o boční lišty okna. Výšku měříme ve stejné hloubce zasklívacích lišt jako šířku žaluzie, od horní lišty ke spodní. Pro výrobu a objednávku udáváme nejmenší naměřený rozměr. Více v montážním návodu nahoře.

2 Barva

Barva lamely
Barva profilu
Barva lamely
Barva profilu

3 Specifikace

Ovládání
Příslušenství
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.