Žaluzie Variabil

Tato žaluzie má hranatý profil a svým jednoduchým designem výborně zastíní váš interiér. Žaluzie dodáváme v celostínícím provedení, na výběr máte z velké škály barevných odstínů lamel. Je ovládaná řetízkem.

cena od 219 Kč
Dostupnost: do 7 prac. dnů
Kód: HIT I
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 300 mm, maximální šířka 2000 mm
Výška: mm
minimální výška 300 mm, maximální výška 2200 mm

Jak měřit? Šířku horizontální žaluzie měříme těsně u skla, od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. U žaluzie doporučujeme od naměřené šířky odečíst 2mm, aby při vytahování a stahování žaluzie nedocházelo k zadrhávání o boční lišty okna. Výšku měříme ve stejné hloubce zasklívacích lišt jako šířku žaluzie, od horní lišty ke spodní. Pro výrobu a objednávku žaluzie udáváme nejmenší naměřený rozměr. Více v montážním návodu nahoře.

2 Barva

Barva lamely
Barva profilu
Barva lamely
Barva profilu

3 Specifikace

Ovládání
Příslušenství
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Žaluzie a rolety na míru přímo pro Vás! Doprava je ZDARMA po celé ČR! Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám na míru žaluzie, rolety den a noc, sítě do oken, plisé, rolety a žaluzie na střešní okna. Vše zvládnete velice snadně z pohodlí Vašeho domova. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Je to velmi snadné a zvládnete to za 5 min.