Žaluzie plisé nebo také plisé žaluzie jsou vlastně skládané látkové žaluzie s různou propustností světla.

Je to dokonalý, variabilní a hlavně funkční doplněk vhodný jak do bytu, tak i kanceláře či zimní zahrady.

 

Intenzitu stínění je možné nastavit stažením nebo vytažením horního či dolního profilu, tak vytvoříte stínění přesně v místě, kde ho potřebujete mít. Plisé žaluzie snadno namontujeme neboť spodní a horní okraj látky je umístěn mezi hliníkovými profily které jsou kotveny vodícími provázky, po kterých jezdí nahoru a dolů.


Základ plisovaných látek tvoří tkanina, která se svým složením podobá látkám které používají interiérové rolety. Plisované látky mají nejrůznější vzory, dezény, barvy a potisky a výjimkou nejsou ani látky mačkané. Rozhodnout se přitom můžeme i mezi různými stupni propustnosti světla a místnost tak dokonce můžeme i zcela zatemnit.

E-shop

 

Videonávod plisé žaluzie: https://www.youtube.com/watch?v=Ka2xJk-8SD8&feature=youtu.be

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)