Žaluzie plisé nebo také plisé žaluzie jsou vlastně skládané látkové žaluzie s různou propustností světla.

Je to dokonalý, variabilní a hlavně funkční doplněk vhodný jak do bytu, tak i kanceláře či zimní zahrady.

 

Intenzitu stínění je možné nastavit stažením nebo vytažením horního či dolního profilu, tak vytvoříte stínění přesně v místě, kde ho potřebujete mít. Plisé žaluzie snadno namontujeme neboť spodní a horní okraj látky je umístěn mezi hliníkovými profily které jsou kotveny vodícími provázky, po kterých jezdí nahoru a dolů.


Základ plisovaných látek tvoří tkanina, která se svým složením podobá látkám které používají interiérové rolety. Plisované látky mají nejrůznější vzory, dezény, barvy a potisky a výjimkou nejsou ani látky mačkané. Rozhodnout se přitom můžeme i mezi různými stupni propustnosti světla a místnost tak dokonce můžeme i zcela zatemnit.

E-shop

 

Videonávod plisé žaluzie: https://www.youtube.com/watch?v=Ka2xJk-8SD8&feature=youtu.be

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.