Sítě proti hmyzu do dveří

vás ochrání před nezvaným hmyzem všeho druhu. Sítě jsou praktickou a téměř nezbytnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón.

Velkou předností této dveřní sítě proti hmyzu je princip samozavírání.

Sítě proti hmyzu do oken a dveří jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu.

Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu do oken a do dveří jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí.

Vyrobené sítě jsou ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběny v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelný.

Sítě jsou velmi elegantní a přitom však vysoce funkční doplněk každého okna i kancelářských a výrobních prostor.

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)