Jak vybrat síť do oken?

Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. V létě si bez těchto praktických doplňků oken nedovedeme ani představit. Stačí jen na chvilku mít otevřené okno a číst si knihu nebo pracovat na počítači a během chvilky máte nežádané komáry uvnitř.

síť do okensíť do oken profil

Síť do oken je z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Montáž není vůbec složitá a máte hned skvělého pomocníka v boji proti komárům, mouchám a veškerému hmyzu.

Vyrobené sítě jsou ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhají korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Jsou vyráběny v šedé a černé barvě a na okenním profilu jsou téměř neviditelné.

 

Síť do oken je velmi elegantní a přitom však vysoce funkční doplněk každého okna i kancelářských a výrobních prostor.

 

Videonávod vyměření a montáže sítě do oken: https://www.youtube.com/watch?v=FAJjODCfewY 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)