Jak vybrat síť do oken?

Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. V létě si bez těchto praktických doplňků oken nedovedeme ani představit. Stačí jen na chvilku mít otevřené okno a číst si knihu nebo pracovat na počítači a během chvilky máte nežádané komáry uvnitř.

síť do okensíť do oken profil

Síť do oken je z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Montáž není vůbec složitá a máte hned skvělého pomocníka v boji proti komárům, mouchám a veškerému hmyzu.

Vyrobené sítě jsou ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhají korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Jsou vyráběny v šedé a černé barvě a na okenním profilu jsou téměř neviditelné.

 

Síť do oken je velmi elegantní a přitom však vysoce funkční doplněk každého okna i kancelářských a výrobních prostor.

 

Videonávod vyměření a montáže sítě do oken: https://www.youtube.com/watch?v=FAJjODCfewY 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.