Roleta je díky vodícím lištám nejúčinnější interiérovou roletou.

Lišty bezpečně překrývají látku po stranách a tím je zabráněno průniku světla jako je tomu u běžných rolet. 

Na výběr je u tohoto typu rolet z několika druhů látek od plně zatemňujících přes vzorované až po jednobarevné. Rolety DeLuxe jsou určená zejména pro montáž na okenní křídlo.

Způsob ovládání je řetízkem a brzda umožňuje zastavení rolety v jakékoliv poloze bez nutnosti fixace ovládacího řetízku.

Pro rolety do oken je zažitý také název textilní rolety nebo vnitřní okenní rolety.

Zaručují velmi účinný způsob zastínění a zároveň jsou dekoračním i praktickým doplňkem s velkým využitím. Díky široké nabídce barevných provedení látek se rolety přizpůsobí každému interiéru. 

 

Látky můžete zvolit stínící nebo zatemňující.  Rolety nabízíme volně zavěšené nebo v provedení s bočními lištami.

Vyberte si z mnoha barev klasických rolet do oken až po nadčasové provedení rolety den a noc s nekonečnou látkou…

Ať už si vyberete plně zatemňující látku nebo látku částečně propouštějící světlo, vždy získáte elegantní a plně funkční doplněk interiéru, který umocní atmosféru vašeho bytu.

E-shop

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.