Horizontální žaluzie  nebo také vnitřní žaluzie byly, jsou a budou nadčasovým interiérovým prvkem.

Jsou prostorově úsporné a oblíbené kvůli příznivé pořizovací ceně, dlouhé životnosti a plynulé regulaci světla. Je pro ně charakteristická hra světla a stínu, docílená lamelami s možností naklápění. Patří mezi nejrozšířenější druhy zastínění. K dispozici máte nádherné žaluzie Exclusive nebo také Variabil,v mnoha barevných provedení a dále návody pro jednoduché vyměření a montáž. 

Pokud jsou lamely žaluzie měkké, můžeme je dvěma prsty ve stažené a sklopené poloze roztáhnout, rychle se podívat ven a prsty zase vyjmout :) Nejčastěji doručujeme horizontální žaluzie do měst Ostrava, Brno, Praha a Plzeň, ale rádi vám horizontální žaluzie odešleme kamkoliv po České republice s dopravou zdarma. Žaluzie vynikají jednoduchostí, rychlostí montáže, minimální údržbou a především cenovou dostupností, takže je u nás koupíte nejlevněji. Nakupujte žaluzie z pohodlí domova, je to snadné, pohodlné a rychlé. 

 

E-shop

 

Žaluzie vynikají jednoduchostí, rychlostí montáže, minimální údržbou a především cenovou dostupností. Nakupujte žaluzie z pohodlí domova, je to snadné, pohodlné a rychlé.

 

Videonávod vyměření a montáže: https://www.youtube.com/watch?v=uQuWxLIEvbw

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)