Horizontální žaluzie  nebo také vnitřní žaluzie byly, jsou a budou nadčasovým interiérovým prvkem.

Jsou prostorově úsporné a oblíbené kvůli příznivé pořizovací ceně, dlouhé životnosti a plynulé regulaci světla. Je pro ně charakteristická hra světla a stínu, docílená lamelami s možností naklápění. Patří mezi nejrozšířenější druhy zastínění. K dispozici máte nádherné žaluzie Exclusive nebo také Variabil,v mnoha barevných provedení a dále návody pro jednoduché vyměření a montáž. 

Pokud jsou lamely žaluzie měkké, můžeme je dvěma prsty ve stažené a sklopené poloze roztáhnout, rychle se podívat ven a prsty zase vyjmout :) Nejčastěji doručujeme horizontální žaluzie do měst Ostrava, Brno, Praha a Plzeň, ale rádi vám horizontální žaluzie odešleme kamkoliv po České republice s dopravou zdarma. Žaluzie vynikají jednoduchostí, rychlostí montáže, minimální údržbou a především cenovou dostupností, takže je u nás koupíte nejlevněji. Nakupujte žaluzie z pohodlí domova, je to snadné, pohodlné a rychlé. 

 

E-shop

 

Žaluzie vynikají jednoduchostí, rychlostí montáže, minimální údržbou a především cenovou dostupností. Nakupujte žaluzie z pohodlí domova, je to snadné, pohodlné a rychlé.

 

Videonávod vyměření a montáže: https://www.youtube.com/watch?v=uQuWxLIEvbw

 

 

Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.