Žaluzie na střešní okna

Žaluzie na střešní okna jsou vhodné do všech typů střešních oken. Stačí zadat výrobce a zvolit váš model střešního okna. Žaluzie pak přesně padne a její usazení, fungování a vzhled bude dokonalý.

Kvalitní provedení s hliníkovými vodícími lištami umožňuje tlumení, nasměrování světla i zatemnění. Žaluzie můžete nastavit do libovolné polohy.

 

cena od 1 257 Kč
Dostupnost: do 12 prac. dnů
Kód: V-lite
Stáhnout montážní návod

1 Výrobce a model

Výrobce: 
Model: 

2 Barva

Zvolte barvu lamel
Barva profilu

3 Specifikace

Ovládání
Příslušenství
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)