Plisé stahování dvěma směry

Základ plisovaných látek tvoří tkanina, která se svým složením podobá látkám které používají interiérové rolety. Plisované látky mají nejrůznější vzory, dezény, barvy a potisky a výjimkou nejsou ani látky mačkané. Rozhodnout se přitom můžeme i mezi různými stupni propustnosti světla a místnost tak dokonce můžeme i zcela zatemnit.

cena od 728 Kč
Dostupnost: do cca 14 prac. dnů
Kód: vs2
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 100 mm, maximální šířka 1500 mm
Výška: mm
minimální výška 200 mm, maximální výška 2200 mm

Jak měřit? Šířku plisé žaluzie měříme těsně u skla, od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. Výšku plisé měříme ve stejné hloubce zasklívacích lišt jako šířku, od horní lišty ke spodní. Pro výrobu a objednávku udáváme nejmenší naměřený rozměr. Více v montážním návodu nebo videonávodu nahoře.

2 Barva

Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Žaluzie a rolety na míru přímo pro Vás! Doprava je ZDARMA po celé ČR! Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám na míru žaluzie, rolety den a noc, sítě do oken, plisé, rolety a žaluzie na střešní okna. Vše zvládnete velice snadně z pohodlí Vašeho domova. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Je to velmi snadné a zvládnete to za 5 min.