Plisé stahování dvěma směry

Plisé, plisé rolety nebo plisé žaluzie jimž základ látek tvoří tkanina ... se podobájí látkám které používají interiérové rolety.

Plisované látky mají nejrůznější vzory, dezény, barvy a potisky a výjimkou nejsou ani látky mačkané.

Rozhodnout se přitom můžeme i mezi různými stupni propustnosti světla a místnost tak dokonce můžeme i zcela zatemnit.

V tradičním pojetí plní plisé žaluzie stínicí funkci, v dnešním pojetí jsou navíc moderním doplňkem oken a šperkem vašeho interiéru.

cena od 728 Kč
Dostupnost: do cca 14 prac. dnů
Kód: vs2
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 100 mm, maximální šířka 1500 mm
Výška: mm
minimální výška 200 mm, maximální výška 2200 mm

Jak měřit? Šířku plisé žaluzie měříme těsně u skla, od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. Výšku plisé měříme ve stejné hloubce zasklívacích lišt jako šířku, od horní lišty ke spodní. Pro výrobu a objednávku udáváme nejmenší naměřený rozměr. Více v montážním návodu nebo videonávodu nahoře.

2 Barva

Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie na míru, žaluzie do oken, rolety do oken, plisé žaluzie, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu, rolety na střešní okna, látkové rolety, plisé do oken na míru a levně. Naše stínící technika je za skvělé ceny. V nabídce máme i rolety Velux. Objednejte žaluzie a rolety již dnes. Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova za 5 min :)