Plisé s pevným horním profilem

Plisé rolety, plisé nebo plisé žaluzie jimž základ látek tvoří tkanina ... se podobájí látkám které používají interiérové rolety.

Plisované látky mají nejrůznější vzory, dezény, barvy a potisky a výjimkou nejsou ani látky mačkané.

Rozhodnout se přitom můžeme i mezi různými stupni propustnosti světla a místnost tak dokonce můžeme i zcela zatemnit.

cena od 680 Kč
Dostupnost: do 14 prac. dnů
Kód: vs1
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 200 mm, maximální šířka 1500 mm
Výška: mm
minimální výška 200 mm, maximální výška 2200 mm

Jak měřit? Šířku plisé žaluzie měříme těsně u skla, od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. Výšku plisé měříme ve stejné hloubce zasklívacích lišt jako šířku, od horní lišty ke spodní. Pro výrobu a objednávku udáváme nejmenší naměřený rozměr. Více v montážním návodu nebo videonávodu nahoře.

2 Barva


Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.