Látkové rolety DeLuxe

Rolety do oken jsou díky vodícím lištám velmi dokonalým stíněném interiéru. Boční lišty bezpečně překrývají látku po stranách a tím je zabráněno průniku světla jako je tomu u běžných rolet. 

Na výběr je u tohoto typu zatemňovací rolety několik druhů látek od plně zatemňovacích přes vzorované až po jednobarevné. Látkové rolety DeLuxe jsou určené zejména pro montáž na okenní křídlo.

Způsob ovládání je řetízkem ... brzda umožňuje zastavení rolety v jakékoliv poloze bez nutnosti fixace ovládacího řetízku.

cena od 648 Kč
Dostupnost: do cca 14 prac. dnů
Kód: rollite
Stáhnout montážní návod Podívejte se na videonávod

1 Rozměry

Šířka: mm
minimální šířka 300 mm, maximální šířka 1400 mm
Výška: mm
minimální výška 300 mm, maximální výška 1700 mm

Jak měřit? Šířku rolety do oken měříme těsně u skla, od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. Výšku látkové rolety měříme ve stejné hloubce zasklívacích lišt jako šířku rolety, od horní lišty ke spodní. Více ve videonávodu nahoře.

2 Barva


Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu
Barva látky
Barva profilu

3 Specifikace

Ovládání
Konfigurace produktu
Novinky a akční ceny do e-mailu
Souhlas se zpracováním nám udělujete za účelem zasílání informací a akčních nabídek apod. Můžete jej kdykoliv odvolat. Podrobné informace o zpracování naleznete ZDE.

Hledáte žaluzie na míru, rolety do střešních oken nebo sítě proti hmyzu? Tak jste tady správně :) Jednoduše si vyberete, objednáte a snadno namontujete. Dodáme Vám žaluzie do oken, rolety do střešních oken Velux, plisé žaluzie, látkové rolety, sítě do oken nebo sítě proti hmyzu do dveří ... Vše na míru a s DOPRAVOU ZDARMA! Naše stínící technika je za skvělé ceny. Objednejte žaluzie na míru a rolety již dnes ... Vše zvládnete velice lehce z pohodlí Vašeho domova.